Oficjalna strona zespołu Farben Lehre
Koncerty
2018 (107 koncertów)

22.12 (sobota) - PŁOCK - Rock'69 (akustycznie)
21.12 (piątek) - ŁÓDŹ - ŁDK (akustycznie)
17.12 (poniedziałek) - BYDGOSZCZ - El Jazz (akustycznie)
16.12 (niedziela) - WARSZAWA - Hybrydy (akustycznie)
15.12 (sobota) - MRĄGOWO - Ceglana
14.12 (piątek) - ŁOMŻA - MDK-DŚT
08.12 (sobota) - ZABRZE - Wiatrak
07.12 (piątek) - BIELSKO BIAŁA - Miasto
02.12 (niedziela) - BYTÓW - BCK
01.12 (sobota) - BERLIN - Astra Kulturhaus (Niemcy)
30.11 (piątek) - SŁUBICE - Prowincja
25.11 (niedziela) - OPOCZNO - MDK
24.11 (sobota) - STALOWA WOLA - Labirynt
23.11 (piątek) - LUBLIN - Graffiti
18.11 (niedziela) - KUTNO - Moto Garage Pub
17.11 (sobota) - KOLUSZKI - Cztery Struny Świata
16.11 (piątek) - CZELADŹ - Kopalnia Kultury
11.11 (niedziela) - BRZESKO - Piwnica Brzeska
10.11 (sobota) - MSZANA DOLNA - Szałas
09.11 (piątek) - WAŁBRZYCH - Papug Pub
03.11 (niedziela) - ŁOWICZ - Hop Kultura
03.11 (sobota) - ZGIERZ - Agrafka
02.11 (piątek) - CHEŁMŻA - Cuma
28.10 (niedziela) - LEGIONOWO - MOK
27.10 (sobota) - SIEDLCE - Pięć Sztuk
26.10 (piątek) - KRAŚNIK - Piaskowa
21.10 (niedziela) - GOMUNICE - Bogart
20.10 (sobota) - CHRZANÓW - Stara Kotłownia
19.10 (piątek) - NOWY SĄCZ - Fabryka
14.10 (niedziela) - GDAŃSK - Kwadratowa
13.10 (sobota) - MIASTKO - Marysieńka
12.10 (piątek) - GRUDZIĄDZ - Akcent
11.10 (czwartek) - ŻYRARDÓW - Rampa
07.10 (niedziela) - KIELCE - Garaż
06.10 (sobota) - KRAKÓW - Zaścianek
05.10 (piątek) - TYCHY - Underground
04.10 (czwartek) - WARSZAWA - Potok
30.09 (niedziela) - ELBLĄG - Mjazzga
29.09 (sobota) - BARTOSZYCE - Wiraż
28.09 (piątek) - SŁUPSK - Motor Rock Pub
22.09 (sobota) - BIELAWA - Funky Pub
21.09 (piątek) - ŻAGAŃ - Elektrownia
16.09 (niedziela) - WIELUŃ - Pub Niebieski
15.09 (sobota) - STASZÓW - Koncertowy Lotnik
14.09 (piątek) - NOWY TARG - Piwnica u Winiarskich
09.09 (niedziela) - GOLUB DOBRZYŃ - Dom Kultury
08.09 (sobota) - CIECHANÓW - Zgrzyt
07.09 (piątek) - KRUKLANKI - Motogospoda
01.09 (sobota) - PŁOCK - Summerfall (Plener)
31.08 (piątek) - ŁOMIANKI - Lemon Tree (Plener)
25.08 (sobota) - LUDWIGSFELDE - Klubhaus (Plener - Niemcy)
24.08 (piątek) - NOWA SÓL - Kaflowy
18.08 (sobota) - ŻUKOWO - Muza nad Jeziorkiem 2018 (Plener)
03.08 (piątek) - KOSTRZYN - Pol'and'Rock Festiwal 2018 (Plener)
02.08 (czwartek) - KOSTRZYN - Pol'and'Rock Festiwal 2018 (Plener)
28.07 (sobota) - HAJNÓWKA - Rockowisko 2018 (Plener)
21.07 (sobota) - CHOBIENIA - Zamczysko 2018 (Plener)
20.07 (piątek) - CHEŁMNO - Atomowy Zlot Motocyklowy (Plener)
13.07 (piątek) - NAMYSŁÓW - Czochraj Bobra (Plener)
07.07 (sobota) - ZWIERZYNIEC - Rockowisko (Plener)
06.07 (piątek) - DĄBRÓWNO - Dni Dąbrówna (Plener)
30.06 (sobota) - ŻNIN - Motorowodne Mistrzostwa Europy (Plener)
29.06 (piątek) - KOŁO - Zlot Koło Bluesa (Plener)
24.06 (niedziela) - WROCŁAW - Eleven Bike Fest (Plener)
23.06 (sobota) - ERNESTÓWKA - Giorre Rock & Grill Festiwal (Plener)
22.06 (piątek) - DOBRODZIEŃ - Fenomen (Plener)
22.06 (piątek) - KĘDZIERZYN KOŹLE - Moc Muzyki (Plener)
16.06 (sobota) - PŁOCK - Mercedesem po Wiśle (Plener)
15.06 (piątek) - WAWRZKOWIZNA - Zlot PRM (Plener)
09.06 (sobota) - SULĘCIN - Wake Up Festiwal (Plener)
07.06 (czwartek) - ZABRZE - Student Fest (Plener)
25.05 (piątek) - OŚWIĘCIM - Juwenalia (Plener)
18.05 (piątek) - KIELCE - Juwenalia (Plener)
14.05 (poniedziałek) - WROCŁAW - Juwenalia 2018 (Plener)
13.05 (niedziela) - WARSZAWA - Studnia 2018 (Plener)
22.04 (niedziela) - GDYNIA - Ucho (PRlive)
21.04 (sobota) - OLSZTYN - Nowy Andergrant (PRlive)
20.04 (piątek) - BYDGOSZCZ - Estrada (PRlive)
15.04 (niedziela) - KOSZALIN - CK 105
14.04 (sobota) - SULĘCIN - U Bulka (PRlive)
13.04 (piątek) - POZNAŃ - U Bazyla (PRlive)
08.04 (niedziela) - LUBIN - Ave Cezar
07.04 (sobota) - MIEROSZÓW - Piwnica Pod Zielonym Kotem
06.04 (piątek) - LESZNO - Zakład
25.03 (niedziela) - ZIELONA GÓRA - Kawon (PRlive)
24.03 (sobota) - WROCŁAW - Stary Klasztor (PRlive)
23.03 (piątek) - CZECHOWICE-DZIEDZICE - Chacharnia (PRlive)
22.03 (czwartek) - KRAKÓW - Żaczek (PRlive)
18.03 (niedziela) - POMIECHÓWEK - Magnolia
17.03 (sobota) - CHEŁMNO - Rock'N'Roll Bar
16.03 (piątek) - KALISZ - Urwany Film
10.03 (sobota) - KATOWICE - Mega-Club (PRlive)
09.03 (piątek) - OPOLE - NCPP (PRlive)
04.03 (niedziela) - SZCZYTNO - Agaton
03.03 (sobota) - IŁAWA - Iowa Music Bar
24.02 (sobota) - PSZÓW - MOK (PRlive)
23.02 (piątek) - ŁÓDŹ - ŁDK (PRlive)
18.02 (niedziela) - WARSZAWA - Hybrydy (PRlive)
17.02 (sobota) - SKARŻYSKO-KAM. - Semafor (PRlive)
16.02 (piątek) - RZESZÓW - Pod Palmą (PRlive)
11.02 (niedziela) - TARNÓW - Przepraszam
10.02 (sobota) - PRZEMYŚL - Fort XXII
09.02 (piątek) - SANDOMIERZ - Lapidarium
04.02 (niedziela) - PSZCZÓŁKI - Bar Słoneczny
03.02 (sobota) - CHOJNICE - Wlad Pub
02.02 (piątek) - KOŚCIERZYNA - Exodus



Do góry


[Strona główna]
[Historia][Skład][Płyty][Dyskografia][Teksty][Niusy][Koncerty]
[Galeria][Multimedia][Forum][Archiwum prasowe][Linki][Kontakt]


Copyright © 2001 by Wojciech Wojda www.farbenlehre.plocman.pl