Oficjalna strona zespołu Farben Lehre
Koncerty
2014 (105 koncertów)

21.12 (niedziela) - OPOCZNO - Awangarda
20.12 (sobota) - RZESZÓW - Pod Palmą (Projekt PUNK)
19.12 (piątek) - KIELCE - Woor (Projekt PUNK)
14.12 (niedziela) - KĘPNO - Gramofon
13.12 (sobota) - ZABRZE - Wiatrak (Projekt PUNK)
12.12 (piątek) - LEGNICA - Spiżarnia (Projekt PUNK)
11.12 (czwartek) - POZNAŃ - U Bazyla (Projekt PUNK)
07.12 (niedziela) - OBORNIKI ŚLĄSKIE - Bajka
06.12 (sobota) - MIĘDZYRZECZ - Kwinto
05.12 (piątek) - GRYFINO - GDK
01.12 (poniedziałek) - ŚWIDNICA - DK Bolko
30.11 (niedziela) - ELBLĄG - Mjazzga
29.11 (sobota) - GDYNIA - Ucho (Projekt PUNK)
28.11 (piątek) - OLSZTYN - Andergrant (Projekt PUNK)
23.11 (niedziela) - BIŁGORAJ - Exodus
22.11 (sobota) - LUBLIN - Graffiti (Projekt PUNK)
21.11 (piątek) - OSTROWIEC ŚW. - Perspektywy
20.11 (czwartek) - WYSZKÓW - L.O. im. C.K.Norwida
15.11 (sobota) - CHORZÓW - Leśniczówka
14.11 (piątek) - OLEŚNICA - Kolorowa
13.11 (czwartek) - POZNAŃ - Eskulap
10.11 (poniedziałek) - PIOTRKÓW TRYB. - Spirala
09.11 (niedziela) - KROSNO - Melanż
08.11 (sobota) - CZERWIONKA-LESZCZYNY - Stara Piwnica
07.11 (piątek) - ZGIERZ - Agrafka
18.10 (sobota) - BIELSKO BIAŁA - Rude Boy (Projekt PUNK)
17.10 (piątek) - KRAKÓW - Studio (Projekt PUNK)
12.10 (niedziela) - WARSZAWA - Hybrydy (Projekt PUNK)
11.10 (sobota) - BIAŁYSTOK - ACK Sepularium (Projekt PUNK)
10.10 (piątek) - SUWAŁKI - Na Starówce (Projekt PUNK)
09.10 (czwartek) - SIEDLCE - Pięć Sztuk
05.10 (niedziela) - RACIĄŻ - MCK
04.10 (sobota) - ŻYRARDÓW - MCK (Projekt PUNK)
03.10 (piątek) - CZĘSTOCHOWA - Galeria TFP (Projekt PUNK)
27.09 (sobota) - SŁUBICE - Prowincja
26.09 (piątek) - SULECHÓW - Strefa 66
25.09 (czwartek) - CHOJNA - Centrum Kultury
20.09 (sobota) - LUBIN - Nowa Hala (Plener - Festiwal Kwiatów)
19.09 (piątek) - OSTRÓW WLKP. - Fanaberia
06.09 (sobota) - SZPROTAWA - Stodola
05.09 (piątek) - GORZÓW WLKP. - C-60
04.09 (czwartek) - GUBIN - GDK
30.08 (sobota) - RYPIN - Amfiteatr (Plener - II Rypiński Festiwal Rockowy)
09.08 (sobota) - PANKI - Stadion KS Panki (Plener - Pankowisko 2014)
08.08 (piątek) - ŁAŃCUT - MOSiR (Plener - Zlot Motocyklowy)
27.07 (niedziela) - GĄBIN - Rynek Miasta (Plener - Jarmark Gąbiński 2014)
26.07 (sobota) - DZIAŁOSZYN - Park Miejski (Plener - Dni Działoszyna 2014)
25.07 (piątek) - ŚRODA ŚLĄSKA - OSW Akwen Kajaki (Plener - 3 Festiwal Solidarności)
19.07 (sobota) - JAROCIN - Stadion (Plener - Festiwal Jarocin)
18.07 (piątek) - SZCZYTNO - Plac Juranda (Plener - Dni i Noce Szczytna)
11.07 (piątek) - POLANÓW - Zalew (Plener - Zlot Motocyklowy)
06.07 (niedziela) - ŁAZISKA ŚREDNIE - Muszla Koncertowa (Plener - Charytatywny)
05.07 (sobota) - STĘŻYCA k.DĘBLINA - Wyspa Wisła (Plener - Reggae Festival)
04.07 (piątek) - PŁOCK - Rock'69
28.06 (sobota) - LEGNICA - Lotnisko (Plener - Dni Miasta)
22.06 (niedziela) - BIRMINGHAM - Polish Millenium House (Anglia)
21.06 (sobota) - LONDYN - Rhythm Factory (Anglia)
20.06 (piątek) - PETERBOROUGH - Radius (Anglia)
19.06 (czwartek) - LEEDS - Eiger Music Studios (Anglia)
15.06 (niedziela) - JASŁO - MOSiR (Plener - Dni Miasta)
14.06 (sobota) - BARCIN - Stadion (Plener - Dni Miasta)
13.06 (piątek) - TRZCIANKA - Severa
07.06 (sobota) - POZNAŃ - POSiR (Plener - Juwenalia)
07.06 (sobota) - KUTNO - Stadion Kutnowianki (Plener - Rock & Rose Fest)
06.06 (piątek) - SOSNOWIEC - Park Sielecki (Plener - Dni Miasta)
31.05 (sobota) - GDAŃSK - Kampus UG (Plener - Neptunalia)
30.05 (piątek) - ŁÓDŹ - Lumumbowo (Plener - Juwenalia)
21.05 (środa) - CIESZYN - Kampus UŚ (Plener - Cieszynalia)
17.05 (sobota) - GDAŃSK - Miasteczko Studenckie (Plener - Technikalia - PP)
16.05 (piątek) - ZDZIESZOWICE - Kino Renesans
15.05 (czwartek) - KRAKÓW - Osiedle Studenckie (Plener - Juwenalia)
10.05 (sobota) - WARSZAWA - Dziedziniec UW (Plener - Juwenalia - PP)
09.05 (piątek) - RZESZÓW - Osiedle Studenckie (Plener - Juwenalia)
08.05 (czwartek) - KRAKÓW - Forty Kleparz
08.05 (czwartek) - KATOWICE - Teren AWF (Plener - Juwenalia)
07.05 (środa) - WROCŁAW - Wyspa Słodowa (Plener - Juwenalia)
03.05 (sobota) - KRUSZWICA - Amfiteatr (Plener - Dni Miasta)
03.05 (sobota) - WROCŁAW - Wyspa Słodowa (Plener - Majówka)
02.05 (piątek) - WRONKI - Plac Koncertowy (Plener - Dni Miasta)
27.04 (niedziela) - BEŁCHATÓW - 7 Grzechów
26.04 (sobota) - JEŻOWE - Remiza OSP
25.04 (piątek) - ŁÓDŹ - Stereo Krogs (Projekt PUNK)
12.04 (sobota) - SZCZECIN - Słowianin (Projekt PUNK)
11.04 (piątek) - NOWA SÓL - Kaflowy
06.04 (niedziela) - JAROCIN - JOK
30.03 (niedziela) - GOLUB DOBRZYŃ - Dom Kultury
29.03 (sobota) - WARSZAWA - Arena Ursynów
28.03 (piątek) - NOWE MIASTO LUBAWSKIE - Genesis Bowling Club
23.03 (niedziela) - PUŁAWY - Smok (Projekt PUNK)
22.03 (sobota) - SKARŻYSKO KAMIENNA - Semafor (Projekt PUNK)
21.03 (piątek) - KATOWICE - Mega-Club (Projekt PUNK)
16.03 (niedziela) - GOMUNICE - Bogart
15.03 (sobota) - NOWY SĄCZ - Old School
14.03 (piątek) - JELENIA GÓRA - Orient Express
08.03 (sobota) - RYBNIK - DK Boguszowice
07.03 (piątek) - BĘDZIN - Ośrodek Kultury
02.03 (niedziela) - ŻUROMIN - ŻCK
01.03 (sobota) - GDYNIA - Arena
28.02 (piątek) - USTKA - Ramydada Pub
27.02 (czwartek) - WARSZAWA - Proxima
23.02 (niedziela) - WŁOCŁAWEK - Czarny Spichrz
22.02 (sobota) - POZNAŃ - Arena
21.02 (piątek) - GNIEZNO - Młyn
19.01 (niedziela) - WROCŁAW - Alibi (Projekt PUNK)
18.01 (sobota) - BYDGOSZCZ - Estrada (Projekt PUNK)
12.01 (niedziela) - WARSZAWA - WOŚP - pod Pałacem (Plener)



Do góry


[Strona główna]
[Historia][Skład][Płyty][Dyskografia][Teksty][Niusy][Koncerty]
[Galeria][Multimedia][Forum][Archiwum prasowe][Linki][Kontakt]


Copyright © 2001 by Wojciech Wojda www.farbenlehre.plocman.pl