Oficjalna strona zespołu Farben Lehre
Koncerty
2013 (106 koncertów)

29.12 (niedziela) - ERFURT - HsD Gewerkschaftshaus (Niemcy)
28.12 (sobota) - HAMBURG - Markthalle (Niemcy)
27.12 (piątek) - OBERHAUSEN - Turbinenhalle (Niemcy)
14.12 (sobota) - PRAGA - Palac Akropolis (Czechy)
13.12 (piątek) - JAWOR - JOK
07.12 (sobota) - TYCHY - Underground
06.12 (piątek) - OPOLE - NCPP
01.12 (niedziela) - NOWOGARD - Kulturalna
30.11 (sobota) - SULĘCIN - U Bulka
29.11 (piątek) - PIŁA - Barka
24.11 (niedziela) - GDAŃSK - Wydział Remontowy
23.11 (sobota) - KĘTRZYN - Club Club
22.11 (piątek) - PASŁĘK - Parlament
17.11 (niedziela) - ZIELONA GÓRA - 4 Róże dla Lucienne
16.11 (sobota) - KOSTRZYN - Kręgielnia
15.11 (piątek) - TORUŃ - Od Nowa
09.11 (sobota) - WODZISŁAW ŚL. - Szuflada
08.11 (piątek) - DZIERŻONIÓW - HiLife
03.11 (niedziela) - SZCZYTNO - Piwnica
02.11 (sobota) - OSTRÓDA - Sala Kameralna
26.10 (sobota) - RADOM - Katakumby
25.10 (piątek) - GLIWICE - Rock'a Music Club
24.10 (czwartek) - KRAKÓW - Forty Kleparz
23.10 (środa) - BRATYSŁAWA - Atelier Babylon (Słowacja)
20.10 (niedziela) - WŁODAWA - WDK
19.10 (sobota) - CHEŁM - Atmosfera Pub
18.10 (piątek) - TERESPOL - Hala MOK
17.10 (czwartek) - WARSZAWA - Mechanik
13.10 (niedziela) - PSZCZÓŁKI - Bar Słoneczny
12.10 (sobota) - KOSZALIN - Graal
11.10 (piątek) - GOLENIÓW - Rampa
06.10 (niedziela) - GOSTYNIN - Zazamcze
04.10 (piątek) - NIDZICA - Alternatywa Pub
03.10 (czwartek) - BIAŁYSTOK - Gwint
27.09 (piątek) - KOLUSZKI - 4 Struny Świata
22.09 (niedziela) - WARSZAWA - Gniazdo Piratów
21.09 (sobota) - SOCHACZEW - MOK Boryszew
20.09 (piątek) - WRONKI - Karczma Bracka
14.09 (sobota) - PŁOCK - Summer-Fall-Festival 2013 (Plener)
30.08 (piątek) - STRASZĘCIN k.Dębicy - Śnieżka Czad Festiwal 2013 (Plener)
29.08 (czwartek) - NIEDERGORSDORF - Spirit of the Street (Niemcy)
25.08 (niedziela) - PLATERÓW k.Łosic - Róbmy Swoje (Plener)
24.08 (sobota) - BRZESZCZE - B-Festival (Plener)
17.08 (sobota) - PRZYKONA k.Turka - Rockowy Bulwar Zachodzącego Słońca 2013 (Plener)
16.08 (piątek) - CZERSK k.Warszawy - Summer Riot Festival 2013 (Plener)
10.08 (sobota) - SNINA - Rock pod Kamenom (Słowacja)
09.08 (piątek) - TERCHOVA - Terchovsky Budzogan (Słowacja)
02.08 (piątek) - KOSTRZYN - Przystanek Woodstock (Plener)
27.07 (sobota) - ZBICZNO - Rock Festival (Plener)
26.07 (piątek) - RYN - Świetlica (Plener)
20.07 (sobota) - NOWY JASINIEC - Zlot Motocyklowy (Plener)
20.07 (sobota) - JAROCIN - Jarocin Festiwal 2013 (Plener)
19.07 (piątek) - JAWORZNO - Festiwal Energii (Plener)
13.07 (sobota) - POLANÓW - Zlot Motocyklowy (Plener)
06.07 (sobota) - INOWROCŁAW - Zlot Motocyklowy (Plener)
30.06 (niedziela) - SWARZĘDZ - Polana Koncertowa (Plener)
29.06 (sobota) - ZDZIESZOWICE - Kino Odrodzenie
22.06 (sobota) - ŻNIN - ŻCK
21.06 (piątek) - KONIN - Rynek (Plener)
15.06 (sobota) - SIANÓW - Stadion (Plener)
08.06 (sobota) - PIŁAWA GÓRNA - Stadion (Plener)
01.06 (sobota) - ŁĘCZYCA - Rynek (Plener)
25.05 (sobota) - RAWA MAZ. - Plac przy Zamku (Plener)
22.05 (środa) - OPOLE - Plac przy Politechnice (Plener)
18.05 (sobota) - CZĘSTOCHOWA - Plac przy Politechnice (Plener)
18.05 (sobota) - WARSZAWA - Park Sowińskiego (Plener)
17.05 (piątek) - WARSZAWA - Stadion Syrenki (Plener)
16.05 (czwartek) - KIELCE - Wspak
15.05 (środa) - WARSZAWA - Plac przy AON (Plener)
11.05 (sobota) - DRAWSKO POMORSKIE - Ośrodek Kultury
10.05 (piątek) - MIĘDZYRZECZ - Kwinto
04.05 (sobota) - PŁOCK - Ogródek MZOS (Plener)
27.04 (sobota) - WARSZAWA - Stodoła
26.04 (piątek) - BIAŁA PODLASKA - Fregata
21.04 (niedziela) - PRZEMYŚL - Stary Browar
20.04 (sobota) - LUBACZÓW - Moto Serce (Plener)
20.04 (sobota) - RZESZÓW - Pod Palmą
19.04 (piątek) - ŁÓDŹ - Dekompresja
18.04 (czwartek) - CZĘSTOCHOWA - Teatr From Poland
14.04 (niedziela) - PRUSZCZ GDAŃSKI - Cytawa Cafe
13.04 (sobota) - OLSZTYN - Andergrant
12.04 (piątek) - GRUDZIĄDZ - Akcent
11.04 (czwartek) - GDAŃSK - Kwadratowa
07.04 (niedziela) - OTWOCK - Smok
06.04 (sobota) - SUWAŁKI - Na Starówce
05.04 (piątek) - WYDMINY - Pub Art Kino
24.03 (niedziela) - PIOTRKÓW - Spirala
23.03 (sobota) - KRAKÓW - Teatr Łaźnia Nowa
22.03 (piątek) - BIELSKO BIAŁA - Rude Boy
17.03 (niedziela) - TUREK - Pub 21
16.03 (sobota) - POZNAŃ - Hala MTP2
15.03 (piątek) - KOŁOBRZEG - Drzazga
14.03 (czwartek) - OPALENICA - The BOX
10.03 (niedziela) - ZDUŃSKA WOLA - Centrala
09.03 (sobota) - SOSNOWIEC - 2Doors
08.03 (piątek) - TARNOBRZEG - Końca nie widać
07.03 (czwartek) - OŚWIĘCIM - OCK
03.03 (niedziela) - PŁOCK - Rock'69
02.03 (sobota) - ŻYRARDÓW - Centrum Kultury
01.03 (piątek) - BRODNICA - Stajnia
24.02 (niedziela) - WROCŁAW - Eter
23.02 (sobota) - PSZÓW - MOK
03.02 (niedziela) - SŁUPSK - Keller Pub
02.02 (sobota) - LUBAWA - MOK
01.02 (piątek) - ŁOMŻA - MDK-DŚT



Do góry


[Strona główna]
[Historia][Skład][Płyty][Dyskografia][Teksty][Niusy][Koncerty]
[Galeria][Multimedia][Forum][Archiwum prasowe][Linki][Kontakt]


Copyright © 2001 by Wojciech Wojda www.farbenlehre.plocman.pl