Oficjalna strona zespołu Farben Lehre
Koncerty
2012 (102 koncerty)

15.12 (sobota) - SŁUBICE - Prowincja
14.12 (piątek) - SZPROTAWA - Stodoła
09.12 (niedziela) - POZNAŃ - U Bazyla
08.12 (sobota) - WIELUŃ - WDK
07.12 (piątek) - ZGIERZ - Agrafka
23.11 (piątek) - TORUŃ - Od Nowa
18.11 (niedziela) - OBORNIKI ŚLĄSKIE - Bajka
17.11 (sobota) - GORZÓW WLKP. - Mana Mana
16.11 (piątek) - ŻAGAŃ - Elektrownia
11.11 (niedziela) - ŁOWICZ - Pracownia
10.11 (sobota) - ZABRZE - Wiatrak
09.11 (piątek) - WROCŁAW - Alibi
28.10 (niedziela) - WARSZAWA - Hybrydy
27.10 (sobota) - MIŃSK MAZOWIECKI - Mjuzik Pub
26.10 (piątek) - SIEDLCE - PeHa
25.10 (czwartek) - TOMASZÓW LUBELSKI - Fabryka Co.
24.10 (środa) - RZESZÓW - Pod Palmą
21.10 (niedziela) - BIŁGORAJ - Exodus
20.10 (sobota) - LUBLIN - Graffiti
19.10 (piątek) - MIELEC - Studio
14.10 (niedziela) - GDAŃSK - Kwadratowa
13.10 (sobota) - CHOJNICE - Pub Kornel
12.10 (piątek) - ZŁOTÓW - Generator
06.10 (sobota) - STALOWA WOLA - Labirynt
05.10 (piątek) - ŁÓDŹ - Stereo Krogs
30.09 (niedziela) - LESZNO - Fabryka Cukierków
29.09 (sobota) - DZIERŻONIÓW - OSiR (Plener)
28.09 (piątek) - SZCZECIN - Słowianin
23.09 (niedziela) - ELBLĄG - Mjazzga
22.09 (sobota) - BYDGOSZCZ - Estrada
21.09 (piątek) - RACIĄŻEK - GOK
16.09 (niedziela) - MIKOŁÓW - Fraktal
15.09 (sobota) - BIELSKO BIAŁA - Rude Boy
14.09 (piątek) - ZAWIERCIE - Chillout
09.09 (niedziela) - PŁOCK - Summer Fall Festival (Plener)
01.09 (sobota) - GODÓW - Pożegnanie wakacji (Plener)
26.08 (niedziela) - CIESZANÓW - Cieszanów Rock Festiwal 2012 (Plener)
25.08 (sobota) - KOŃSKIE - Dni Końskich 2012 (Plener)
18.08 (sobota) - CHMIELNIKI - Moto Śliwka 2012 (Plener)
17.08 (piątek) - HOHENLOBBESE - Open Air 2012 (Niemcy)
15.08 (środa) - LEGIONOWO - Plac przy MDK (Plener)
11.08 (sobota) - WŁADYSŁAWOWO - Scena Letnia (Plener)
03.08 (piątek) - KOSTRZYN - Woodstock 2012 (Plener)
29.07 (niedziela) - ŻARNOWIEC - Dni Żarnowca (Plener)
28.07 (sobota) - BARANÓW - Mocne Uderzenie 2012 (Plener)
15.07 (niedziela) - WĘGORZEWO - Plac koncertowy (Plener)
14.07 (sobota) - GRÓDEK - Basowiszcza 2012 (Plener)
07.07 (sobota) - CZECHOWICE DZIEDZICE - Festiwal (Plener)
28.06 (czwartek) - WĘGRÓW - Licealia 2012
22.06 (piątek) - TRZCIANKA - Plac koncertowy (Plener)
17.06 (niedziela) - RADOMSKO - Dni Miasta (Plener)
16.06 (sobota) - BRZEG - Strefa Kibica (Plener)
15.06 (piątek) - CZĘSTOCHOWA - Teatr From Poland
02.06 (sobota) - KRASNYSTAW - Moto Forszmak 2012 (Plener)
01.06 (piątek) - KĘTY - Dni Miasta (Plener)
26.05 (sobota) - GDAŃSK - Neptunalia (Plener)
25.05 (piątek) - BIAŁYSTOK - Juwenalia (Plener)
19.05 (sobota) - OLSZTYN - Kortowiada (Plener)
18.05 (piątek) - ŁÓDŹ - Juwenalia (Plener)
17.05 (czwartek) - SZCZECIN - Juwenalia (Plener)
13.05 (niedziela) - OLSZTYN - CEIiK
12.05 (sobota) - WARSZAWA - Medykalia
12.05 (sobota) - WARSZAWA - Juwenalia UW (Plener)
11.05 (piątek) - POZNAŃ - Polibuda Open Air (Plener)
10.05 (czwartek) - WROCŁAW - Juwenalia (Plener)
09.05 (środa) - KRAKÓW - Lizard King - Juwenalia
02.05 (środa) - ŻARY - Dni Miasta (Plener)
27.04 (piątek) - POZNAŃ - U Bazyla
25.04 (środa) - GLIWICE - Plac Koncertowy (Plener)
22.04 (niedziela) - ŻUROMIN - ŻCK
21.04 (sobota) - NOWE MIASTO LUBAWSKIE - MOSiR
20.04 (piątek) - MALBORK - MCKiE
15.04 (niedziela) - WŁOCŁAWEK - Czarny Spichrz
14.04 (sobota) - PIASECZNO - DK Piaseczno
13.04 (piątek) - KIELCE - Woor
01.04 (niedziela) - KRAKÓW - Forty Kleparz
31.03 (sobota) - BEŁCHATÓW - 7 Grzechów
30.03 (piątek) - KOLUSZKI - 4 Struny Świata
25.03 (niedziela) - RYBNIK - DK Boguszowice
24.03 (sobota) - NOWY SĄCZ - Kuźnia
18.03 (niedziela) - PUŁAWY - Smok
17.03 (sobota) - JAROSŁAW - Tequila Music Club
16.03 (piątek) - ŁĘCZNA - Retro Rocket
11.03 (niedziela) - TYCHY - Skup Kultury
10.03 (sobota) - PIEKARY ŚLĄSKIE - Piekarnik
09.03 (piątek) - OZORKÓW - Intro Pub
04.03 (niedziela) - GOSTYNIN - Pod Dobrą Fazą
03.03 (sobota) - OSTRÓW WLKP. - Afera
02.03 (piątek) - ŚREM - Lemoniada Pub
26.02 (niedziela) - TUREK - Pub 21
25.02 (sobota) - OLEŚNICA - Kolorowa
24.02 (piątek) - JELENIA GÓRA - Orient Express
23.02 (czwartek) - LUBIN - Ave Cezar
19.02 (niedziela) - BIAŁA PODLASKA - Fregata
18.02 (sobota) - ŁUKÓW - ŁOK
17.02 (piątek) - RYKI - K2
11.02 (sobota) - IŁAWA - Piwnica 13
10.02 (piątek) - ŚLIWICE - GOK
07.02 (wtorek) - WARSZAWA - Hard Rock Cafe
04.02 (sobota) - RACIĄŻ - MCK


Do góry


[Strona główna]
[Historia][Skład][Płyty][Dyskografia][Teksty][Niusy][Koncerty]
[Galeria][Multimedia][Forum][Archiwum prasowe][Linki][Kontakt]


Copyright © 2001 by Wojciech Wojda www.farbenlehre.plocman.pl