Oficjalna strona zespołu Farben Lehre
Koncerty
2010 (110 koncertów)

12.12 (niedziela) - ZDUŃSKA WOLA - Variete
11.12 (sobota) - LESZNO - Fabryka Cukierków
10.12 (piątek) - POZNAŃ - Blue Note
04.12 (sobota) - BUSKO ZDRÓJ - Magma
03.12 (piątek) - OZORKÓW - Tramp
28.11 (niedziela) - PRZEMYŚL - Grota
27.11 (sobota) - CIESZANÓW - CKiS
26.11 (piątek) - MIELEC - Studio
25.11 (czwartek) - WARSZAWA - Mechanik
20.11 (sobota) - BYDGOSZCZ - Estrada
19.11 (piątek) - GOLENIÓW - Rampa
18.11 (czwartek) - TORUŃ - Lizard King
14.11 (niedziela) - KUTNO - Pub 73
13.11 (sobota) - LEGNICA - Spiżarnia
12.11 (piątek) - ŻAGAŃ - Elektrownia
07.11 (niedziela) - RACIBÓRZ - Dybcówka
06.11 (sobota) - OPOLE - Come In
05.11 (piątek) - NAMYSŁÓW - Hades
30.10 (sobota) - ZGIERZ - Agrafka
29.10 (piątek) - ZABRZE - Wiatrak
24.10 (niedziela) - SKIERNIEWICE - Art De Grand
23.10 (sobota) - RADOM - Katakumby
22.10 (piątek) - MIŃSK MAZOWIECKI - Mjuzik Pub
17.10 (niedziela) - WŁOCŁAWEK - Czarny Spichrz
16.10 (sobota) - KOŁOBRZEG - Latarnia
15.10 (piątek) - WĄGROWIEC - El Toro
10.10 (niedziela) - TARNÓW - Carpe Diem
09.10 (sobota) - KRAKÓW - Kwadrat
08.10 (piątek) - TARNOWSKIE GÓRY - Detox
03.10 (niedziela) - BEŁCHATÓW - 7 Grzechów
02.10 (sobota) - CHORZÓW - Leśniczówka
01.10 (piątek) - KLUCZBORK - Emaus
26.09 (niedziela) - SOPOT - Papryka
25.09 (sobota) - SŁUPSK - Motor Rock Pub
24.09 (piątek) - TUCHOLA - Drum Club
19.09 (niedziela) - RĘCZNO - Plac przed 12 Groszy (Plener)
17.09 (piątek) - SIERPC - ADHD
12.09 (niedziela) - BIŁGORAJ - Exodus
11.09 (sobota) - ŁAŃCUT - Plac obok MOSiR-u (Plener)
11.09 (sobota) - LESKO - Amfiteatr (Plener)
10.09 (piątek) - TARNOBRZEG - Tapima
09.09 (czwartek) - JANÓW LUBELSKI - Awangarda
05.09 (niedziela) - GOSTYNIN - Bili Bow Club
04.09 (sobota) - KALWARIA ZEBRZYDOWSKA - Kort Tenisowy (Plener)
03.09 (piątek) - BALLENSTEDT k. MAGDEBURG - Spirit From the Street (Niemcy)
29.08 (niedziela) - SZYDŁOWIEC - Dziedziniec Zamkowy (Plener)
28.08 (sobota) - BRZESZCZE - Stadion Górnik (Plener)
15.08 (niedziela) - GARWOLIN - Kwadrat (Plener)
14.08 (sobota) - LEŹNICA WIELKA - Helicopters Rock (Plener)
06.08 (piątek) - ZBICZNO - Amfiteatr (Plener)
01.08 (niedziela) - SLAVSKE - Slavske Rock (Ukraina)
30.07 (piątek) - KLINGENDORF k. ROSTOCK - Force Attack (Niemcy)
23.07 (piątek) - SZCZYTNO - Plac Juranda (Plener)
26.06 (sobota) - CZERWIONKA-LESZCZYNY - Amfiteatr (Plener)
26.06 (sobota) - OPOCZNO - Scena Plenerowa (Plener)
25.06 (piątek) - MYŚLENICE - Park Przygody (Plener)
19.06 (sobota) - ŁÓDŹ - Dekompresja
10.06 (czwartek) - PŁOCK - L.O. im. Wł. Jagiełły
05.06 (sobota) - KRASNYSTAW - Rynek Miejski (Plener)
29.05 (sobota) - GOMUNICE - Stadion Miejski (Plener)
20.05 (czwartek) - LEGIONOWO - Piekarnia
19.05 (środa) - CIESZYN - Campus Uniwersytecki (Plener)
15.05 (sobota) - OŚWIĘCIM - Scena przy OCK (Plener)
14.05 (piątek) - NYSA - Teren Zielony (Plener)
12.05 (środa) - RZESZÓW - Bulwary Rzeszowskie (Plener)
08.05 (sobota) - WARSZAWA - Campus Banacha (Plener)
03.05 (poniedziałek) - WROCŁAW - Wyspa Piaskowa (Plener)
02.05 (niedziela) - ŚWIDWIN - Podzamcze Zamku Świdwińskiego (Plener)
01.05 (sobota) - GRYFINO - Kort Główny (Plener)
25.04 (niedziela) - RZESZÓW - Pod Palmą (PRlive)
24.04 (sobota) - BIELSKO BIAŁA - Rude boy (PRlive)
23.04 (piątek) - BYDGOSZCZ - Estrada (PRlive)
22.04 (czwartek) - GRUDZIĄDZ - Akcent (PRlive)
21.04 (środa) - PŁOCK - Rock'69 (PRlive)
09.04 (piątek) - SKARŻYSKO KAMIENNA - Semafor (PRlive)
28.03 (niedziela) - KATOWICE - Mega-Club (PRlive)
27.03 (sobota) - CZĘSTOCHOWA - Galeria TFP (PRlive)
26.03 (piątek) - OSTROWIEC Św. - Malwa (PRlive)
21.03 (niedziela) - WARSZAWA - Proxima (PRlive)
20.03 (sobota) - ŻYRARDÓW - Centrum Kultury (PRlive)
19.03 (piątek) - LUBLIN - Graffiti (PRlive)
18.03 (czwartek) - BIAŁA PODLASKA - Fregata (PRlive)
14.03 (niedziela) - GDYNIA - Ucho (PRlive)
13.03 (sobota) - ELBLĄG - Eden (PRlive)
12.03 (piątek) - OLSZTYN - Andergrant (PRlive)
07.03 (niedziela) - POZNAŃ - Blue Note (PRlive)
06.03 (sobota) - GORZÓW WLKP. - EmCeKa (PRlive)
05.03 (piątek) - SZCZECIN - Słowianin (PRlive)
28.02 (niedziela) - KRAKÓW - Kwadrat (PRlive)
27.02 (sobota) - WROCŁAW - WFF (PRlive)
26.02 (piątek) - ŁÓDŹ - Dekompresja (PRlive)
21.02 (niedziela) - ZIELONA GÓRA - 4 Róże dla Lucienne (PRlive)
20.02 (sobota) - OPOLE - MOK (PRlive)
19.02 (piątek) - PSZÓW - MOK (PRlive)
07.02 (niedziela) - ZŁOCZEW - MOK
06.02 (sobota) - GRODKÓW - Dom Kultury
05.02 (piątek) - WAŁBRZYCH - 9 Fala
02.02 (wtorek) - BIAŁYSTOK - Gwint
31.01 (niedziela) - ŻUROMIN - ŻCK
30.01 (sobota) - BRODNICA - BDK
29.01 (piątek) - NASIELSK - NOK
24.01 (niedziela) - KUTNO - Pub 73
23.01 (sobota) - ANDRYCHÓW - MDK
22.01 (piątek) - KIELCE - Wspak
21.01 (czwartek) - JASŁO - Europa
16.01 (sobota) - SIERADZ - Kredens
15.01 (piątek) - OSTRZESZÓW - Kino-Teatr Piast
10.01 (niedziela) - GLIWICE - Plac Krakowski (WOŚP/Plener)
10.01 (niedziela) - CHRZANÓW - Plac Tysiąclecia (WOŚP/Plener)
09.01 (sobota) - OSTRÓDA - Młyńskie Koło (WOŚP)


Do góry


[Strona główna]
[Historia][Skład][Płyty][Dyskografia][Teksty][Niusy][Koncerty]
[Galeria][Multimedia][Forum][Archiwum prasowe][Linki][Kontakt]


Copyright © 2001 by Wojciech Wojda www.farbenlehre.plocman.pl