Oficjalna strona zespołu Farben Lehre
Koncerty
2009 (110 koncertów)

13.12 (niedziela) - STRAUBING - Sommerkeller (Niemcy)
12.12 (sobota) - MONACHIUM - Feierwerk (Niemcy)
11.12 (piątek) - WIEDEŃ (Austria) - Arena
06.12 (niedziela) - ŁUKÓW - ŁOK
05.12 (sobota) - PIONKI - MOK
04.12 (piątek) - SANDOMIERZ - Lapidarium
29.11 (niedziela) - ŁOWICZ - Pracownia
28.11 (sobota) - DOBRODZIEŃ - DOKiS
27.11 (piątek) - PIASECZNO - MGOK
26.11 (czwartek) - TUREK - MOK
22.11 (niedziela) - PUŁAWY - Smok
21.11 (sobota) - OŚWIĘCIM - Delirium
20.11 (piątek) - PIŃCZÓW - PSCK
19.11 (czwartek) - GARWOLIN - Klimaty
15.11 (niedziela) - SZKLARSKA PORĘBA - Jazgot
14.11 (sobota) - OLEŚNICA - Skorpion
13.11 (piątek) - KALISZ - Pod Muzami
12.11 (czwartek) - KONIN - Oskard
08.11 (niedziela) - PŁOCK - Rock'69
07.11 (sobota) - ŁOMŻA - MDK-DŚT
06.11 (piątek) - EŁK - ECK
30.10 (piątek) - CIECHANÓW - Kawiarnia Artystyczna
25.10 (niedziela) - RACIBÓRZ - Dybcówka
24.10 (sobota) - BĘDZIN - Ośrodek Kultury
23.10 (piątek) - ZGIERZ - Agrafka
18.10 (niedziela) - BARTOSZYCE - Labirynt
17.10 (sobota) - PASŁĘK - James Pub
16.10 (piątek) - IŁAWA - Piwnica 13
15.10 (czwartek) - WEJHEROWO - Fantomas
09.10 (piątek) - WARSZAWA - Fonobar
04.10 (niedziela) - KOLUSZKI - Laguna
03.10 (sobota) - TYCHY - Palisander
02.10 (piątek) - WOŁÓW - Calista
27.09 (niedziela) - ŚWIĘTOCHŁOWICE - MDK
26.09 (sobota) - KĘDZIERZYN KOŹLE - Tunel
25.09 (piątek) - OSTRÓW WLKP. - Afera
20.09 (niedziela) - RĘCZNO - 12 groszy - parking (Plener)
19.09 (sobota) - NAKŁO - Marley
18.09 (piątek) - TRZCIANKA - Pama
13.09 (niedziela) - STRZEGOM - Stadion OSiR (Plener)
12.09 (sobota) - CHORZÓW - Leśniczówka
12.09 (sobota) - ZAWIERCIE - Oud Amsterdam
11.09 (piątek) - OSTROWIEC ŚW. - Perspektywy
10.09 (czwartek) - KROSNO - Gass Bar
06.09 (niedziela) - KIKÓŁ - Dwie Mogiły
05.09 (sobota) - SOKOŁÓW PODLASKI - Scena Plenerowa (Plener)
04.09 (piątek) - RACIĄŻ - MCKSiR
31.08 (poniedziałek) - LUBIN - Dziedziniec (Plener)
22.08 (sobota) - LUBLINIEC - Amfiteatr (Plener)
16.08 (niedziela) - STASZÓW - Park Miejski (Plener)
08.08 (sobota) - DOBRE MIASTO - Park Miejski (Plener)
07.08 (piątek) - ZBICZNO - Amfiteatr (Plener)
06.08 (czwartek) - RYN - Zofiówka
25.07 (sobota) - HAJNÓWKA - Amfiteatr (Plener)
27.06 (sobota) - ZIELONA GÓRA - Deptak (Plener)
20.06 (sobota) - INOWROCŁAW - Hades
19.06 (piątek) - LIW - Zlot Motocyklowy (Plener)
06.06 (sobota) - GUBIN - Rynek (Plener)
31.05 (niedziela) - WŁODAWA - Rynek (Plener)
30.05 (sobota) - ŻYRARDÓW - Tor kolarski (Plener)
29.05 (piątek) - WODZISŁAW ŚLĄSKI - Rynek (Plener)
23.05 (sobota) - WŁOCŁAWEK - Parking przed Halą Mistrzów (Plener)
22.05 (piątek) - GDAŃSK - Kampus Akademicki (Plener)
21.05 (czwartek) - BYDGOSZCZ - Stadion Polonia (Plener)
17.05 (niedziela) - WARSZAWA - Fabryka Trzciny
16.05 (sobota) - LUBLIN - Kampus Akademicki (Plener)
15.05 (piątek) - JABŁONOWO POMORSKIE - Rynek (Plener)
14.05 (czwartek) - RZESZÓW - Stadion Resovia (Plener)
12.05 (wtorek) - SŁUPSK - Kampus Akademicki (Plener)
09.05 (sobota) - PUŁTUSK - Amfiteatr (Plener)
09.05 (sobota) - WARSZAWA - Dziedziniec UW (Plener)
05.05 (wtorek) - KRAKÓW - Plac pod Żaczkiem (PRlive - plener)
02.05 (sobota) - BYTOM - Muszla koncertowa (PRlive - plener)
26.04 (niedziela) - ZDUŃSKA WOLA - MDK (PRlive)
25.04 (sobota) - KIELCE - Mundo Cafe (PRlive)
24.04 (piątek) - STALOWA WOLA - Wyższy Wymiar (PRlive)
19.04 (niedziela) - PŁOCK - Rock'69 (PRlive)
18.04 (sobota) - GNIEZNO - Młyn (PRlive)
17.04 (piątek) - TORUŃ - Od Nowa (PRlive)
05.04 (niedziela) - KATOWICE - Mega-Club (PRlive)
04.04 (sobota) - CZĘSTOCHOWA - Galeria Teatr From Poland (PRlive)
03.04 (piątek) - ŁÓDŹ - Dekompresja (PRlive)
29.03 (niedziela) - RZESZÓW - Pod Palmą (PRlive)
28.03 (sobota) - LUBLIN - Graffiti (PRlive)
27.03 (piątek) - SKARŻYSKO KAMIENNA - Semafor (PRlive)
22.03 (niedziela) - WARSZAWA - Proxima (PRlive)
21.03 (sobota) - OLSZTYN - Andergrant (PRlive)
20.03 (piątek) - BIAŁYSTOK - Gwint (PRlive)
15.03 (niedziela) - PIŁA - Młyn (PRlive)
14.03 (sobota) - SZCZECIN - Słowianin (PRlive)
13.03 (piątek) - POZNAŃ - Eskulap (PRlive)
08.03 (niedziela) - BIELSKO BIAŁA - Rude Boy (PRlive)
07.03 (sobota) - PSZÓW - MOK (PRlive)
06.03 (piątek) - WROCŁAW - WFF (PRlive)
01.03 (niedziela) - GDAŃSK - Parlament (PRlive)
28.02 (sobota) - ELBLĄG - Eden (PRlive)
27.02 (piątek) - BYDGOSZCZ - Estrada (PRlive)
22.02 (niedziela) - ZABRZE - Wiatrak (PRlive)
21.02 (sobota) - OPOLE - MOK (PRlive)
20.02 (piątek) - LUBIN - CK Muza (PRlive)
14.02 (sobota) - SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI - MGOKiR
13.02 (piątek) - RADOM - Katakumby
07.02 (niedziela) - CHORZÓW - Hala Kapelusz (Winter Reggae)
01.02 (niedziela) - SŁUPSK - Keller Pub
31.01 (sobota) - KOSZALIN - Graal
30.01 (piątek) - LUBAWA - MOK
25.01 (niedziela) - USTRZYKI DOLNE - Restauracja Myśliwska
24.01 (sobota) - SANOK - Szklarnia
23.01 (piątek) - PRZEMYŚL - Sing Sing
11.01 (niedziela) - BYTOM - BeCeK (WOŚP)


Do góry


[Strona główna]
[Historia][Skład][Płyty][Dyskografia][Teksty][Niusy][Koncerty]
[Galeria][Multimedia][Forum][Archiwum prasowe][Linki][Kontakt]


Copyright © 2001 by Wojciech Wojda www.farbenlehre.plocman.pl