Oficjalna strona zespołu Farben Lehre
Koncerty
2008 (103 koncerty)

14.12 (niedziela) - GOMUNICE - Bogart
13.12 (sobota) - LESZNO - DK Kolejarz
12.12 (piątek) - RYBNIK - Titanic
07.12 (niedziela) - OTWOCK - Smok
06.12 (sobota) - RYKI - MOK
05.12 (piątek) - PIONKI - MOK
30.11 (niedziela) - TCZEW - Fama
29.11 (sobota) - TORUŃ - Od Nowa
28.11 (piątek) - OSTRÓDA - Młyńskie Koło
23.11 (niedziela) - NAKŁO n/NOTECIĄ - Marley
22.11 (sobota) - GNIEZNO - Młyn
21.11 (piątek) - ZŁOTÓW - Non Stop
15.11 (sobota) - KRAKÓW - Lochness
14.11 (piątek) - ŁÓDŹ - Funaberia2
09.11 (niedziela) - NOWA SARZYNA - Ośrodek Kultury
08.11 (sobota) - SANDOMIERZ - Lapidarium
07.11 (piątek) - LUBLIN - Graffiti
26.10 (niedziela) - GDAŃSK - Gazeta Rock Cafe
25.10 (sobota) - NOWE - Triglav
24.10 (piątek) - KWIDZYN - Spichlerz
19.10 (niedziela) - JAROCIN - JOK
18.10 (sobota) - WROCŁAW - WFF
17.10 (piątek) - WOŁÓW - Calista
12.10 (niedziela) - ZIELONA GÓRA - 4 Róże dla Lucienne
11.10 (sobota) - POZNAŃ - Eskulap
10.10 (piątek) - BYDGOSZCZ - Estrada
05.10 (niedziela) - BIECZ - Becz
04.10 (sobota) - WADOWICE - WCK
03.10 (piątek) - KIELCE - Mundo Cafe
28.09 (niedziela) - TARNÓW - Przepraszam
27.09 (sobota) - NOWY TARG - Dudek
26.09 (piątek) - STALOWA WOLA - Jazz Rock
25.09 (czwartek) - DĘBICA - Meduza
21.09 (niedziela) - GŁUCHOŁAZY - Dom Kultury
20.09 (sobota) - CZĘSTOCHOWA - Tramwaj
19.09 (piątek) - RADOMSKO - Noworadomsk
18.09 (czwartek) - WARSZAWA - Radio Luxembourg
14.09 (niedziela) - PUSZCZYKOWO - Rockowe pożegnanie lata
13.09 (sobota) - JELENIA GÓRA - 25-lecie FORT BS
12.09 (piątek) - SZCZECIN - Kontrasty
07.09 (niedziela) - WŁOCŁAWEK - Czarny Spichrz
06.09 (sobota) - BIELSKO BIAŁA - Rude Boy
05.09 (piątek) - GLIWICE - Klub Myzyczny SIC
01.09 (poniedziałek) - ZAWIERCIE - Pożegnanie lata (Plener)
31.08 (niedziela) - RZESZÓW - Pożegnanie lata (Plener)
30.08 (sobota) - RYDUŁTOWY - Dni Rydułtów (Plener)
29.08 (piątek) - PŁOCK - Rockowe Ogródki (Plener)
15.08 (sobota) - GORGAST (Niemcy) - Oboa Festival (Plener)
27.07 (niedziela) - SLAVSKE (Ukraina) - Slavske Rock Fest (Plener)
26.07 (sobota) - MALE LEVARE (Słowacja) - Rudava (Plener)
25.07 (piątek) - IŁŻA - Święto Iłży (Plener)
26.06 (sobota) - SZCZYTNO - Hunterfest (Plener)
25.06 (piątek) - KOMARÓWKA - X Moto-Piknik (Plener)
21.06 (sobota) - NIEMODLIN - Dni Miasta (Plener)
21.06 (sobota) - KOLUSZKI - Manifest (Plener)
20.06 (piątek) - ALWERNIA - Dni Miasta (Plener)
14.06 (sobota) - BEŁCHATÓW - Juwenalia (Plener)
06.06 (piątek) - ZABRZE - Wiatrak
30.05 (piątek) - SKIERNIEWICE - Juwenalia (Plener)
24.05 (sobota) - BERLIN (Niemcy) - Columbia
23.05 (piątek) - HAMBURG (Niemcy) - Knust
20.05 (wtorek) - ELBLĄG - Juwenalia - Eden
16.05 (piątek) - OLSZTYN - Kortowiada (Plener)
15.05 (czwartek) - JAROSŁAW - Juwenalia (Plener)
14.05 (środa) - BIAŁA PODLASKA - Juwenalia (Plener)
10.05 (sobota) - LEGNICA - Przegląd kapel (Plener)
09.05 (piątek) - WARSZAWA - Ursynalia (Plener)
27.04 (niedziela) - KRAKÓW - Studio (PRlive)
26.04 (sobota) - CZĘSTOCHOWA - Galeria Teatr From Poland (PRlive)
25.04 (piątek) - ZDUŃSKA WOLA - Hades (PRlive)
24.04 (czwartek) - RAWICZ - Dom Kultury (PRlive)
20.04 (niedziela) - RZESZÓW - Pod Palmą (PRlive)
19.04 (sobota) - SKARŻYSKO - Semafor (PRlive)
18.04 (piątek) - SIEDLCE - Sala Podlasie (PRlive)
13.04 (niedziela) - GDAŃSK - Parlament (PRlive)
12.04 (sobota) - OLSZTYN - Andergrant (PRlive)
11.04 (piątek) - BYDGOSZCZ - Estrada (PRlive)
10.03 (czwartek) - TORUŃ - Od Nowa (PRlive)
06.04 (niedziela) - KOSZALIN - Kreślarnia (PRlive)
05.04 (sobota) - SZCZECIN - Słowianin (PRlive)
04.04 (piątek) - POZNAŃ - Eskulap (PRlive)
30.03 (niedziela) - ZIELONA GÓRA - Kawon (PRlive)
29.03 (sobota) - LUBIN - CK Muza (PRlive)
28.03 (piątek) - BIELSKO BIAŁA - Rude Boy (PRlive)
16.03 (niedziela) - WARSZAWA - Proxima (PRlive)
15.03 (sobota) - EŁK - ECK (PRlive)
14.03 (piątek) - BIAŁYSTOK - Gwint (PRlive)
09.03 (niedziela) - KATOWICE - Mega-Club (PRlive)
08.03 (sobota) - WROCŁAW - WFF (PRlive)
07.03 (piątek) - KALISZ - Pod Muzami (PRlive)
02.03 (niedziela) - RADOM - Strefa G2 (PRlive)
01.03 (sobota) - LUBLIN - Graffiti (PRlive)
29.02 (piątek) - ŁÓDŹ - Funaberia2 (PRlive)
24.02 (niedziela) - PIOTRKÓW - Rock'N'Roll (PRlive)
23.02 (sobota) - OPOLE - MOK (PRlive)
22.02 (piątek) - PSZÓW - MOK (PRlive)
10.02 (niedziela) - ZŁOTÓW - Non Stop
09.02 (sobota) - SŁUBICE - S.M.O.K.
08.02 (piątek) - WRZEŚNIA - Aqq
02.02 (sobota) - SZCZYTNO - Aqq
01.02 (piątek) - BRATIAN - Ananakofana
31.01 (czwartek) - WĄBRZEŹNO - WDK
13.01 (niedziela) - ZAMOŚĆ - MDK (Plener/WOŚP)


Do góry


[Strona główna]
[Historia][Skład][Płyty][Dyskografia][Teksty][Niusy][Koncerty]
[Galeria][Multimedia][Forum][Archiwum prasowe][Linki][Kontakt]


Copyright © 2001 by Wojciech Wojda www.farbenlehre.plocman.pl