Oficjalna strona zespołu Farben Lehre
Koncerty 2007 (102 koncerty)

15.12 (sobota) - BĘDZIN - Ośrodek Kultury
14.12 (piątek) - TOMASZÓW - Świetlica
09.12 (niedziela) - CZŁUCHÓW - MDK
08.12 (sobota) - RACIĄŻ - MCK
07.12 (piątek) - KWIDZYN - Spichlerz
02.12 (niedziela) - PUŁAWY - Nova Aleksandrya
01.12 (sobota) - BIECZ - Becz
30.11 (piątek) - ŁUKÓW - ŁOK
25.11 (niedziela) - ZDUŃSKA WOLA - Hades
24.11 (sobota) - NIEMODLIN - Alibi
23.11 (piątek) - ZGIERZ - Agrafka
18.11 (niedziela) - JAROCIN - JOK
17.11 (sobota) - GORZÓW WLKP. - EmCeKa
16.11 (piątek) - SZCZECIN - Kontrasty
11.11 (niedziela) - TCZEW - Fama
10.11 (sobota) - ELBLĄG - Eden
09.11 (piątek) - OSTROŁĘKA - U Gibona
04.11 (niedziela) - LWÓW (Ukraina) - Picasso
03.11 (sobota) - BROWARY (Ukraina) - St.Patrick Pub
03.11 (sobota) - KIJÓW (Ukraina) - Uniwersytet Ekonomiczny
28.10 (niedziela) - WŁOCŁAWEK - Czarny Spichrz
27.10 (sobota) - GNIEZNO - Młyn
26.10 (piątek) - TRZCIANKA - Stary Młyn
20.10 (sobota) - KRAKÓW - Lochness
19.10 (piątek) - PIŃCZÓW - PSCK
14.10 (niedziela) - TARNÓW - Przepraszam
13.10 (sobota) - KOLBUSZOWA - Bogacz
12.10 (piątek) - NOWY TARG - Dudek
07.10 (niedziela) - KATOWICE - Cogitatur
06.10 (sobota) - KIELCE - Wspak
05.10 (piątek) - WROCŁAW - WFF
30.09 (niedziela) - GOMUNICE - Bogart
29.09 (sobota) - RACIBÓRZ - Atmosfear
28.09 (piątek) - OSTRÓW WLKP. - Afera
23.09 (niedziela) - DYNÓW - La Loco
22.09 (sobota) - MIELEC - Studio
21.09 (piątek) - OSTROWIEC ŚW. - Perspektywy
16.09 (niedziela) - GRUDZIĄDZ - Browar 1850
15.09 (sobota) - OSTRÓDA - Młyńskie Koło
14.09 (piątek) - BYDGOSZCZ - Estrada
09.09 (niedziela) - ŁOWICZ - Pracownia Sztuki Żywej
08.09 (sobota) - BRZESZCZE - Stadion (Plener/Rock Reggae Fest)
07.09 (piątek) - PŁOCK - Rock'69
02.09 (niedziela) - CZERSK - Pomorzanka
01.09 (sobota) - INOWROCŁAW - Hades
31.08 (piątek) - IŁAWA - Amfiteatr (Plener/Fama)
28.07 (sobota) - OLSZTYN - Plaż Miejska (Plener/Kierunek Olsztyn)
27.07 (piątek) - OLESNO - Amfiteatr (Plener/Dni Olesna)
21.07 (sobota) - SLAVSKE (Ukraina) - Plac koncertowy (Plener/Slavske-Rock-Fest)
20.07 (piątek) - GRÓDEK - Plac koncertowy (Plener/Basowiszcza)
14.07 (sobota) - WĘGORZEWO - Plac koncertowy (Plener/Union of Rock)
30.06 (sobota) - RUSZÓW - Plac koncertowy (Plener/Jagodowe Lato)
23.06 (sobota) - KOLUSZKI - Plac koncertowy (Plener/ManiFest)
22.06 (piątek) - ZABRZE - Wiatrak
17.06 (niedziela) - WROCŁAW - Wyspa Słodowa (Plener/Wrock For Freedom)
16.06 (sobota) - ZAWIERCIE - Drukarnia
08.06 (piątek) - PRZASNYSZ - Zajazd Staropolski
02.06 (sobota) - MAGDEBURG (Niemcy) - Sackfabrik
01.06 (piątek) - COTTBUS (Niemcy) - Gladhouse
29.05 (wtorek) - CIESZYN - Kampus Akademicki (Plener/Cieszynalia)
26.05 (sobota) - ŻARY - Rynek (Plener/Juwenalia)
25.05 (piątek) - ŁÓDŹ - Lumumbowo (Plener/Juwenalia)
19.05 (sobota) - WŁOCŁAWEK - róg Zbiegniewskiej/Wiejskiej (Plener/Juwenalia)
18.05 (piątek) - TOMASZÓW MAZ. - Świetlica
17.05 (czwartek) - GLIWICE - Lotnisko (Plener/Igry)
16.05 (środa) - POZNAŃ - Malta (Plener/Juwenalia)
12.05 (sobota) - WARSZAWA - Dziedziniec UW (Plener/Juwenalia)
11.05 (piątek) - TORUŃ - Wydział Biologii (Plener/Juwenalia)
10.05 (czwartek) - NYSA - Collegium Atrium (Plener/Juwenalia)
06.05 (niedziela) - DUBLIN (Irlandia) - Voodoo Lounge
22.04 (niedziela) - ZIELONA GÓRA - Kawon (PRlive)
20.04 (piątek) - KALISZ - Pod Muzami (PRlive)
15.04 (niedziela) - GDYNIA - Ucho (PRlive)
14.04 (sobota) - EŁK - ECK (PRlive)
13.04 (piątek) - OLSZTYN - Andergrant (PRlive)
12.04 (czwartek) - TORUŃ - Od Nowa (PRlive)
01.04 (niedziela) - RZESZÓW - Pod Palmą (PRlive)
31.03 (sobota) - BIELSKO BIAŁA - Rude Boy (PRlive)
30.03 (piątek) - STALOWA WOLA - Manhattan (PRlive)
25.03 (niedziela) - BYDGOSZCZ - Savoy (PRlive)
24.03 (sobota) - TUREK - MOK (PRlive)
23.03 (piątek) - POZNAŃ - Eskulap (PRlive)
18.03 (niedziela) - WARSZAWA - Proxima (PRlive)
17.03 (sobota) - LUBLIN - Graffiti (PRlive)
16.03 (piątek) - BIAŁYSTOK - Gwint (PRlive)
11.03 (niedziela) - KATOWICE - Cogitatur (PRlive)
10.03 (sobota) - WROCŁAW - WFF (PRlive)
09.03 (piątek) - PIŁA - Panorama (PRlive)
04.03 (niedziela) - KRAKÓW - Lochness (PRlive)
03.03 (sobota) - PSZÓW - MOK (PRlive)
02.03 (piątek) - OPOLE - MOK (PRlive)
25.02 (niedziela) - GDAŃSK - Kwadratowa (PRlive)
24.02 (sobota) - SZCZECIN - Słowianin (PRlive)
23.02 (piątek) - KOSZALIN - Kreślarnia (PRlive)
18.02 (niedziela) - CZĘSTOCHOWA - Rura (PRlive)
17.02 (sobota) - ŁÓDŹ - Funaberia (PRlive)
16.02 (piątek) - SKARŻYSKO KAMIENNA - Semafor (PRlive)
04.02 (niedziela) - PUŁAWY - Nova Aleksandrya
03.02 (sobota) - CHEŁM - No Mercy
02.02 (piątek) - RADOM - Sothis
14.01 (niedziela) - WARSZAWA - Plac Defilad (WOŚP - plener)
14.01 (niedziela) - ŻYRARDÓW - MDK (WOŚP)


Do góry


[Strona główna]
[Historia][Skład][Płyty][Dyskografia][Teksty][Niusy][Koncerty]
[Galeria][Multimedia][Forum][Archiwum prasowe][Linki][Kontakt]


Copyright © 2001 by Wojciech Wojda www.farbenlehre.plocman.pl