Oficjalna strona zespołu Farben Lehre
Koncerty 2006 (99 koncertów)

17.12 (niedziela) - OTWOCK - Smok
16.12 (sobota) - ZABRZE - Wiatrak
15.12 (piątek) - OZORKÓW - MOK
10.12 (niedziela) - SIEDLCE - Dekadencja
09.12 (sobota) - EŁK - ECK
08.12 (piątek) - BIAŁYSTOK - Gwint
03.12 (niedziela) - CHORZÓW - Kocynder
02.12 (sobota) - ŚWIDNICA - Bolko
01.12 (piątek) - TORUŃ - Od Nowa
26.11 (niedziela) - ELBLĄG - Eden
25.11 (sobota) - GRUDZIĄDZ - Browar
24.11 (piątek) - PIŁA - Panorama
19.11 (niedziela) - ZIELONA GÓRA - 4 Róże dla Lucienne
18.11 (sobota) - LEGNICA - LCK
17.11 (piątek) - JELENIA GÓRA - Przystanek Kultura
12.11 (niedziela) - PIOTRKÓW - Rock'N'Roll
11.11 (sobota) - BIELSKO BIAŁA - Rude Boy
10.11 (piątek) - NOWY TARG - Dudek
05.11 (niedziela) - SKIERNIEWICE - ArtDeGrand
04.11 (sobota) - MIKOŁÓW - Fraktal
03.11 (piątek) - KALISZ - Pod Muzami
29.10 (niedziela) - WARSZAWA - Proxima
28.10 (sobota) - KRAKÓW - Lochness
27.10 (piątek) - POZNAŃ - Piwnica 21
22.10 (niedziela) - RYKI - Masarnia
21.10 (sobota) - LUBLIN - L.O.im.Zamojskiego
20.10 (piątek) - PŁOŃSK - Chaos
15.10 (niedziela) - TARNÓW - Przepraszam
14.10 (sobota) - PRZEMYŚL - Fort 22
13.10 (piątek) - ZAMOŚĆ - Stara Brama
08.10 (niedziela) - ZAWIERCIE - Drukarnia
07.10 (sobota) - ŁÓDŹ - Funaberia 2
06.10 (piątek) - BEŁCHATÓW - Piwnica
02.10 (poniedziałek) - BERLIN (Niemcy) - S.O.36
01.10 (niedziela) - SPREMBERG (Niemcy) - Erebos
30.09 (sobota) - ANNABERG BUCHHOLZ (Niemcy) - Alte Brauerei
29.09 (piątek) - ZITTAU (Niemcy) - Emil
24.09 (niedziela) - GOMUNICE - Bogart
23.09 (sobota) - TYCHY - Kloster-Pub
22.09 (piątek) - CZĘSTOCHOWA - Utopia
17.09 (niedziela) - KONIN - Music City Club
16.09 (sobota) - ZGIERZ - Agrafka
15.09 (piątek) - BRODNICA - Piano
09.09 (sobota) - PŁOCK - 20-LECIE FL (plener)
02.09 (sobota) - ŁOWICZ - Tipes Topes
01.09 (piątek) - SZCZEKOCINY - SZCZEKOFEST (plener)
31.08 (czwartek) - INOWROCŁAW - K.A.M.A. (plener)
18.08 (piątek) - GORGAST - OBOA (plener Niemcy)
17.08 (czwartek) - JAROCIN - JAROCIN FESTIWAL 2006 (plener)
12.08 (sobota) - SZCZYTNO - HUNTERFEST (plener)
05.08 (sobota) - KOLBUSZOWA - SPINACZ (plener)
29.07 (sobota) - KOSTRZYN - PRZYSTANEK WOODSTOCK (plener)
15.07 (sobota) - JASTRZYGOWICE - NIE ZABIJAJ (plener)
25.06 (sobota) - WROCŁAW - W'ROCK NA WYSPIE (plener)
22.06 (czwartek) - WARSZAWA - L.O.im Jana III Sobieskiego
10.06 (sobota) - LEGIONOWO - Plac przy ul. Leśnej (plener)
03.06 (sobota) - WIELUŃ - WOSiR (plener)
18.05 (czwartek) - MŁAWA - Rynek (plener)
13.05 (sobota) - WARSZAWA - Dziedziniec UW (plener)
12.05 (piątek) - KRAKÓW - Boisko Wisły Kraków (plener)
11.05 (czwartek) - PIOTRKÓW - Plac Pofranciszkański (plener)
23.04 (niedziela) - BYDGOSZCZ - Mózg (PRlive - finał)
22.04 (sobota) - SZCZECIN - Słowianin (PRlive)
21.04 (piątek) - KOSZALIN - Kreślarnia (PRlive)
20.04 (czwartek) - TORUŃ - Od Nowa (PRlive)
09.04 (niedziela) - KATOWICE - Mega-Club (PRlive)
08.04 (sobota) - STALOWA WOLA - Ultima (PRlive)
07.04 (piątek) - SKARŻYSKO KAMIENNA - Semafor (PRlive)
06.04 (czwartek) - OPOLE - MOK (PRlive)
01.04 (sobota) - PSZÓW - MOK (PRlive)
31.03 (piątek) - WROCŁAW - Madness (PRlive)
30.03 (czwartek) - WROCŁAW - Madness (PRlive)
27.03 (poniedziałek) - BIELSKO BIAŁA - Rude Boy (PRlive)
26.03 (niedziela) - BIELSKO BIAŁA - Rude Boy (PRlive)
25.03 (sobota) - SANOK - Haos (PRlive)
24.03 (piątek) - NOWY SĄCZ - Scream (PRlive)
19.03 (niedziela) - ZIELONA GÓRA - Kawon (PRlive)
18.03 (sobota) - GŁOGÓW - Mayday (PRlive)
17.03 (piątek) - GORZÓW - eMCKa (PRlive)
16.03 (czwartek) - POZNAŃ - CK Zamek (PRlive)
12.03 (niedziela) - WARSZAWA - Proxima (PRlive)
11.03 (sobota) - LUBLIN - Graffiti (PRlive)
10.03 (piątek) - BIAŁA PODLASKA - Muzyczna Apteka (PRlive)
05.03 (niedziela) - GDAŃSK - Parlament (PRlive)
04.03 (sobota) - OLSZTYN - Andergrant (PRlive)
03.03 (piątek) - BIAŁYSTOK - Gwint (PRlive)
26.02 (niedziela) - RZESZÓW - Akademia (PRlive)
25.02 (sobota) - KRAKÓW - Arka (PRlive)
24.02 (piątek) - KIELCE - Pod Krechą (PRlive)
23.02 (czwartek) - ŁÓDŹ - Dekompresja (PRlive)
19.02 (niedziela) - GLIWICE - Bravo (PRlive)
18.02 (sobota) - WADOWICE - WCK (PRlive)
17.02 (piątek) - CZĘSTOCHOWA - Paradoks (PRlive)
05.02 (niedziela) - SIEDLCE - Dekadencja
04.02 (sobota) - SIEMIATYCZE - S.O.K.
03.02 (piątek) - ŁOMŻA - Pop Art
15.01 (niedziela) - PUŁAWY - Nova Aleksandrya
14.01 (sobota) - CHEŁM - No Mercy
13.01 (piątek) - MIELEC - Studio


Do góry


[Strona główna]
[Historia][Skład][Płyty][Dyskografia][Teksty][Niusy][Koncerty]
[Galeria][Multimedia][Forum][Archiwum prasowe][Linki][Kontakt]


Copyright © 2001 by Wojciech Wojda www.farbenlehre.plocman.pl