Oficjalna strona zespołu Farben Lehre
Koncerty
2004 (65)

19.12 (niedziela) - JAROCIN - JOK
18.12 (sobota) - LEGNICA - LCK
17.12 (piątek) - OPOLE - MOK
12.12 (niedziela) - GDYNIA - Ucho
11.12 (sobota) - BIAŁY BÓR - MGOiK
10.12 (piątek) - OLSZTYN - Andergrant
05.12 (niedziela) - GLIWICE - Bravo (Winter Reggae)
04.12 (sobota) - NYSA - Hefajstos
03.12 (piątek) - GŁOGÓW - Mayday
28.11 (niedziela) - RZESZÓW - Akademia (+ DIE TOTEN HOSEN)
27.11 (sobota) - BĘDZIN - Ośrodek Kultury
26.11 (piątek) - ŁÓDŹ - Dekompresja (XVIII-lecie FL)
25.11 (czwartek) - WARSZAWA - Stodoła (+ DIE TOTEN HOSEN)
23.11 (wtorek) - WARSZAWA - Proxima (XVIII-lecie FL)
21.11 (niedziela) - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI - Rock'N'Roll
20.11 (sobota) - KRAKÓW - Lochness (XVIII-lecie FL)
13.11 (sobota) - PŁOCK - Teatr Dramatyczny (XVIII-lecie FL)
30.10 (sobota) - WROCŁAW - Madness
29.10 (piątek) - ŚWIDNICA - Bolko
24.10 (niedziela) - ŚRODA WLKP. - Ośrodek Kultury
23.10 (sobota) - OSTRÓW WLKP. - Afera
22.10 (piątek) - POZNAŃ - Piwnica 21
16.10 (sobota) - SIERADZ - Teatr
15.10 (piątek) - CZĘSTOCHOWA - Utopia
01.10 (piątek) - SIEDLCE - PeHa
18.09 (sobota) - GRUDZIĄDZ - Skala
12.09 (piątek) - KUTNO - Plac Wolności (plener)
20.08 (piątek) - WADOWICE - stadion Skawa (plener)
31.07 (sobota) PRZYSTANEK WOODSTOCK - KOSTRZYN - Mała Scena (plener)
30.07 (piątek) PRZYSTANEK WOODSTOCK - KOSTRZYN - Duża Scena (plener)
24.07 (sobota) - SNINA (Słowacja) - amfiteatr Sninské Rybníky (plener)
26.06 (sobota) - HILDEN (Niemcy) - Area 51
29.05 (sobota) - OTWOCK - Smok
28.05 (piątek) - TARNOBRZEG - Tereny zielone n.Wisłą (plener)
22.05 (sobota) - BEŁCHATÓW - Piwnica
21.05 (piątek) - TYCHY - Na Wschodniej
20.05 (czwartek) - GLIWICE - Scena Placu Krakowskiego (plener)
15.05 (sobota) - WŁOCŁAWEK - Plac przy Zielonym Rynku (plener)
14.05 (piątek) - BIAŁA PODLASKA - Amfiteatr (plener)
02.05 (niedziela) - PŁOŃSK - Chaos
27.03 (sobota) - WROCŁAW - Madness (Pankregeparty)
26.03 (piątek) - OPOLE - MOK (Pankregeparty)
25.03 (czwartek) - KATOWICE - Mega Club (Pankregeparty)
21.03 (niedziela) - GDAŃSK - Parlament (Pankregeparty)
20.03 (sobota) - SZCZECIN - Słowianin (Pankregeparty)
19.03 (piątek) - POZNAŃ - U Bazyla (Pankregeparty)
18.03 (czwartek) - TORUŃ - Odnowa (Pankregeparty)
14.03 (niedziela) - KRAKÓW - LochNess (Pankregeparty)
13.03 (sobota) - LUBLIN - Grafitti (Pankregeparty)
12.03 (piątek) - RZESZÓW - Akademia (Pankregeparty)
05.03 (piątek) - ŁÓDŹ - Dekompresja (Pankregeparty)
04.03 (czwartek) - WARSZAWA - Proxima (Pankregeparty)
27.02 (piątek) - BIAŁYSTOK - Gwint (Pankregeparty)
26.02 (czwartek) - OLSZTYN - Andergrant (Pankregeparty)
21.02 (sobota) - SANOK - Zasanie
20.02 (piątek) - RADOM - Fama
24.01 (sobota) - TUREK - Miejski Dom Kultury
23.01 (piątek) - JELENIA GÓRA - Gencjana
17.01 (sobota) - NOWE n/Wisłą
16.01 (piątek) - BYDGOSZCZ - Wiatraczek
15.01 (czwartek) - TORUŃ - Odnowa
11.01 (niedziela) WOŚP - WŁOCŁAWEK - Zielony Rynek (plener)
11.01 (niedziela) WOŚP - BRODNICA - Piano
11.01 (niedziela) WOŚP - CHEŁMŻA - Rynek (plener)
09.01 (piątek) - PSZÓW - Miejski Ośrodek Kultury



Do góry

[Strona główna]
[Historia][Skład][Płyty][Dyskografia][Teksty][Niusy][Koncerty]
[Galeria][Multimedia][Forum][Archiwum prasowe][Linki][Kontakt]


Copyright © 2001 by Wojciech Wojda www.farbenlehre.plocman.pl